Location : Home > S > SCRH123-4R7
SCRH123-4R7
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH123-4R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH123-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 7.30A 100KHZ 41685 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH123-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 7.30A 100KHZ 57109 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com