Location : Home > S > SCRH123-471
SCRH123-471
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH123-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH123-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.70A 100KHZ 41785 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH123-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.70A 100KHZ 57209 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com