Location : Home > S > SCRH105R-470
SCRH105R-470
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH105R-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH105R-470 INDUCTOR SMD 47UH 1.56A 100KHZ 62375 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH105R-470 INDUCTOR SMD 47UH 1.56A 100KHZ 57649 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com