Location : Home > S > SPD125R-683M
SPD125R-683M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125R-683M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125R-683M SMD 30000 API 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SPD125R-683M standard package with RoHS 43750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SI3483CDV-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 8A 6-TSOP
SI3483CDV-T1-E3 NEW 83700 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI3483CDV-T1-E3 VISHAY 38670 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI3483CDV-T1-E3 VISHAY 12000 2014+ SOT-23-6 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ATS-15F-10-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
L37-3S-320-320-10.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 320X320X10MM
ACM1513-551-2PL-TL Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 550 Ohm @ 100MHz 10A DCR 4 mOhm
ACM1513-551-2PL-TL TDK 48000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ACM1513-551-2PL-TL TDK 17378 16+ SMD Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATS-20C-171-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-02D-82-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412
ATS-02C-140-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
4232R-681K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Wirewound Inductor 312mA 1.25 Ohm Max 2-SMD