Location : Home > S > SCPH73-471
SCPH73-471
Share on FacebookShare on Facebook
SCPH73-471 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCPH73-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 56959 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCPH73-471 INDUCTOR SMD 470UH 0.20A 1KHZ 46370 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com