Location : Home > S > SCPH73-470
SCPH73-470
Share on FacebookShare on Facebook
SCPH73-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCPH73-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.67A 1KHZ 57059 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCPH73-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.67A 1KHZ 46570 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com