Location : Home > S > SCMD4D12C-3R3
SCMD4D12C-3R3
Share on FacebookShare on Facebook
SCMD4D12C-3R3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCMD4D12C-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 1.55A 100KHZ 41805 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCMD4D12C-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 1.55A 100KHZ 57229 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com