Location : Home > A > ATS-12A-148-C2-R0
ATS-12A-148-C2-R0
ATS-H1-89-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T412
ATS-02C-66-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412
CM9900R-336 Filters Common Mode Chokes 33mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 170mA DCR 5.21 Ohm
CM9900R-336 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM9900R-336 Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
CM9900R-336 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM9900R-336 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ATS-02F-10-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT
ATS-09D-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-14B-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
ATS-06B-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-02A-91-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766
6269 Hardware, Fasteners, Accessories Screws, Bolts MACHINE SCREW PAN PHILLIPS 2-56
6269 CYPRESS 22500 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
6269 MOT 13285 2016+ SOP16 EKT Electronics Co., Ltd
6269 20001 13-14+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
2020-06J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Unshielded Toroidal Inductor 1.6A 70 mOhm Max Radial
2020-06J Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2020-06J IC 38190 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2020-06J STOCK 46350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
S0603-271NJ2B Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
S0603-271NJ2B API Delevan Inc 96000 n/a INDUCTOR RF .27 UH 5 SMD Hongkong Inductors Limited
S0603-271NJ2B IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S0603-271NJ2B NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3090-562F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
3090-562F Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3090-562F IC 38470 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
3090-562F STOCK 43330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
4470-38F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2mH Unshielded Molded Inductor 137mA 27 Ohm Max Axial