Location : Home > S > SCIHP1367-3R3M
SCIHP1367-3R3M
Share on FacebookShare on Facebook
SCIHP1367-3R3M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCIHP1367-3R3M INDUCTOR SMD 3.30UH 29A 200KHZ 56979 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCIHP1367-3R3M INDUCTOR SMD 3.30UH 29A 200KHZ 46410 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SCIHP1367-3R3M INDUCTOR SMD 3.30UH 29A 200KHZ 46410 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.