Location : Home > 2 > 2200LL-121-H-RC
2200LL-121-H-RC
Share on FacebookShare on Facebook
2200LL-121-H-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
2200LL-121-H-RC ROHS 78524 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2200LL-121-H-RC INDUCTOR TOROID 120UH 15 HORIZ 41825 Bourns 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N2906A Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 60V 0.6A TO-18
2N2906A SEMICOA 10000 2013+ Silicon PNP Transistor World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
2N2906A SEMICOA 2000 2013+ Silicon PNP Transistor Protec Engineering (S) Pte Ltd
2N2906A IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-20G-40-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM
7446632002 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.75A DCR 100 mOhm