Location : Home > S > SCEP147S-6R1
SCEP147S-6R1
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147S-6R1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147S-6R1 INDUCTOR SMD 6.10UH 14.8A 100KHZ 61995 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147S-6R1 INDUCTOR SMD 6.10UH 14.8A 100KHZ 57269 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP147S-6R1 INDUCTOR SMD 6.10UH 14.8A 100KHZ 46990 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com