Location : Home > S > SCEP147S-4R7
SCEP147S-4R7
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP147S-4R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP147S-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 15.2A 100KHZ 62005 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCEP147S-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 15.2A 100KHZ 57279 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP147S-4R7 INDUCTOR SMD 4.70UH 15.2A 100KHZ 47010 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com