Location : Home > S > SCD334K202A3Z25-F
SCD334K202A3Z25-F
Share on FacebookShare on Facebook
SCD334K202A3Z25-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCD334K202A3Z25-F ROHS 84210 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SCD334K202A3Z25-F Film Capacitors 2000Vdc .33uF 630Vac 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SCD334K202A3Z25-F CAP FILM 0.33UF 2KVDC SCREW 570300 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SCD334K202A3Z25-F CAP FILM 0.33UF 2KVDC SCREW 575100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCD334K202A3Z25-F CAP FILM 0.33UF 2KVDC SCREW 1230300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com