Location : Home > D > DFN1.34BK50
DFN1.34BK50
Share on FacebookShare on Facebook
DFN1.34BK50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1191198-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE SHIELD TERM AWG22
1-1191198-0 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CONVOLEX-1-0-CS-480035 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HEAT SHRINK TUBING
EET-UQ2C102HA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
EET-UQ2C102HA IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EET-UQ2C102HA Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000UF 160V ELECT TS-UQ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SMG250VB2R2M6X11LL Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
SMG250VB2R2M6X11LL UMITEDCHEM 57140 NEWD/C DIP MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
SMG250VB2R2M6X11LL UNITED 84000 15+ DIP New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
SMG250VB2R2M6X11LL UNITED 84000 15+ DIP New & Original parts Power Agency Co.,Ltd
SMG250VB2R2M6X11LL United Chemi-Con 586500 1532+ CAP ALUM 2.2UF 20 250V RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
108LBB160M2CF Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
511D107M025CC3D Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
511D107M025CC3D IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAL214655682E3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
MAL214655682E3 Distributor 183290 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
MAL214655682E3 STOCK 43400 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MAL214655682E3 Vishay BC Components 1514300 2015+ CAP ALUM 6800UF 20 16V RADIAL Unitronix Electronics Limited
MAL214655682E3 Vishay BC Components 87890 2015+ CAP ALUM 6800UF 20 16V RADIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLPX391M220C1P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 390UF 20% 220V SNAP
SLPX391M220C1P3 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 220V 20 85C Learn Mor EKT Electronics Co., Ltd
SLPX391M220C1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1229900 2015+ CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX391M220C1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 605700 1532+ CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP Alphatek Technology Limited
SLPX391M220C1P3 Cornell Dubilier Electronics ( 88010 2015+ CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B41231A4109M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
B41231A4109M ROHSPb 58952 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
600L0R6BT200T Capacitors Ceramic Capacitors 0.60pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
600L0R6BT200T American Technical Ceramics (A 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 0.6pF NP0 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
600L0R6BT200T IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
885012206090 Capacitors Ceramic Capacitors 0.015¦ÌF ¡À10% 50V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)