Location : Home > S > SC5040FH-3R9
SC5040FH-3R9
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040FH-3R9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040FH-3R9 INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ 57769 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-3R9 INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ 62495 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040FH-3R9 INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ 47990 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
476136 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 222mm Dia Fan Finger Guard Metal 3 Rings