Location : Home > S > SC5040FH-331
SC5040FH-331
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040FH-331 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040FH-331 INDUCTOR SMD 330UH 3.0A 100KHZ 57869 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-331 INDUCTOR SMD 330UH 3.0A 100KHZ 62595 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5040FH-331 INDUCTOR SMD 330UH 3.0A 100KHZ 48190 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com