Location : Home > S > SC5022C-101
SC5022C-101
Share on FacebookShare on Facebook
SC5022C-101 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5022C-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.4A 100KHZ 57839 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022C-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.4A 100KHZ 62565 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC5022C-101 INDUCTOR SMD 100UH 2.4A 100KHZ 48130 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com