Location : Home > M > MDC501-18IO1
MDC501-18IO1
Share on FacebookShare on Facebook
MDC501-18IO1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDC501-18IO1 876655 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
MDC501-18IO1 ROSH 11876 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MDC501-18IO1 MODULE 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SPP15N60C3XKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 15A TO-220
SPP15N60C3XKSA1 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPP15N60C3XKSA1 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13G-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-17A-104-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
TLF14CBH2230R4 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 1.7 Ohm
TLF14CBH2230R4 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLF14CBH2230R4 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLF14CBH2230R4 Taiyo Yuden 64800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
ATS-06A-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-21C-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-01C-163-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X30MM L-TAB
ESD-SR-S10 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Hinged (Snap On) Free Hanging Ferrite Core ID 0.236" Dia (6.00mm) OD 0.610" W x 0.551" H (15.50mm x 14.00mm) Length 0.728" (18.50mm)
ESD-SR-S10 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESD-SR-S10 NEW 76230 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESD-SR-S10 TOKIN 1600 2012+ SMD BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
ESD-SR-S10 TOKIN 1600 2012+ SMD BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
ATS-15D-69-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
SC5040FH-3R9 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.9¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 14A 6 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-3R9 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040FH-3R9 Signal Transformer 47990 1525+ INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040FH-3R9 Signal Transformer 57769 2015+ INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040FH-3R9 Signal Transformer 62495 1531+ INDUCTOR SMD 3.9UH 26.8A 100KHZ Alphatek Technology Limited
005457259914 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #10 Polystyrene 0.236" (6.00mm) Black
005159600014 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Polystyrene 0.709" (18.00mm) Natural