Location : Home > S > SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Share on FacebookShare on Facebook
SC4020FH-4R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC4020FH-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 7.7A 100KHZ 57529 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC4020FH-4R7 INDUCTOR SMD 4.7UH 7.7A 100KHZ 62255 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited