Location : Home > E > ELL-5PS1R2N
ELL-5PS1R2N
Share on FacebookShare on Facebook
ELL-5PS1R2N distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELL-5PS1R2N COIL CHOKE 1.2UH SHIELDED SMD 46870 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ELL-5PS1R2N Originalnew 41810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ELL-5PS1R2N stander package 38100 PANASONIC 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12D-96-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM R-TAB T412
M505062V Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 50A 600V BRDG DBLR
M505062V 39395 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
T720085504DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 800 550A
T720085504DN 465978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
T720085504DN 39816 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-02D-46-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
TCM0806G-650-2P-T200 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 65 Ohm @ 100MHz 100mA DCR 2.5 Ohm
TCM0806G-650-2P-T200 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TCM0806G-650-2P-T200 Tdk 20000 2013+ 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
TCM0806G-650-2P-T200 Tdk 20859 N/A N/A Cubic Technology Co.,Ltd.
ATS-02B-48-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T766
ATS-18C-120-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
ATS-01D-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
ATS-09A-06-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-10B-146-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB
FN7514-32-M4 Filters Feed Through Capacitors 0.1¦ÌF Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 32A 0.58 mOhm (Typ) Axial - Threaded Terminals
FN7514-32-M4 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN7514-32-M4 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ CAP FEEDTHROUGH AC 32A Y2 EKT Electronics Co., Ltd
FN7514-32-M4 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ CAP FEEDTHROUGH AC 32A Y2 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
912-370 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.370" (9.40mm) Natural
912-370 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
005240059905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Acetal 0.118" (3.00mm) Black
4448-08M Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Unshielded 2 Coil Inductor Array 8¦ÌH Inductance - Connected in Series 2¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 14 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 4.6A Nonstandard
4448-08M Electronics 26199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
4448-08M IC 38170 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
4448-08M RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4448-08M STOCK 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5800-222 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 5.3 Ohm Max Axial