Location : Home > S > SC312MF-470
SC312MF-470
Share on FacebookShare on Facebook
SC312MF-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC312MF-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.44A 100KHZ 31855 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC312MF-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.44A 100KHZ 57279 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC312MF-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.44A 100KHZ 47010 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com