Location : Home > S > SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Share on FacebookShare on Facebook
SC312MF-3R3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC312MF-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 1.80A 100KHZ 32315 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC312MF-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 1.80A 100KHZ 57739 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC312MF-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 1.80A 100KHZ 47930 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com