Location : Home > S > SC1704-470
SC1704-470
Share on FacebookShare on Facebook
SC1704-470 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1704-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.20A 100KHZ 57049 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1704-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.20A 100KHZ 46550 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1704-470 INDUCTOR SMD 47UH 0.20A 100KHZ 41625 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited