Location : Home > S > SC1704-3R3
SC1704-3R3
Share on FacebookShare on Facebook
SC1704-3R3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1704-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 0.80A 100KHZ 57149 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1704-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 0.80A 100KHZ 46750 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1704-3R3 INDUCTOR SMD 3.3UH 0.80A 100KHZ 41725 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited