Location : Home > S > SC108-820
SC108-820
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-820 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.60A 2.52MHZ 31645 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.60A 2.52MHZ 57069 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-820 INDUCTOR SMD 82UH 1.60A 2.52MHZ 46590 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com