Location : Home > S > SC108-681
SC108-681
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-681 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-681 INDUCTOR SMD 680UH 0.60A 1KHZ 31745 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-681 INDUCTOR SMD 680UH 0.60A 1KHZ 57169 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-681 INDUCTOR SMD 680UH 0.60A 1KHZ 46790 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com