Location : Home > S > SC108-122
SC108-122
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-122 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-122 INDUCTOR SMD 1200UH 0.45A 1KHZ 32355 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-122 INDUCTOR SMD 1200UH 0.45A 1KHZ 57779 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-122 INDUCTOR SMD 1200UH 0.45A 1KHZ 48010 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com