Location : Home > S > SC108-121
SC108-121
Share on FacebookShare on Facebook
SC108-121 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC108-121 INDUCTOR SMD 120UH 1.40A 1KHZ 32255 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SC108-121 INDUCTOR SMD 120UH 1.40A 1KHZ 57679 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC108-121 INDUCTOR SMD 120UH 1.40A 1KHZ 47810 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com