Location : Home > S > SC00P-20-16P
SC00P-20-16P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE02A20-41SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
HR25-9P-12S(72) Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Gold
FGG.2G.318.CLAD52 Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CA3106E36-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
CA3106E36-5S ITT 38440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3106E36-5S ITT 78930 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3106E36-5S ITT 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CA3106E36-5S ITT 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TV07DT-21-35HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PT02E-14-15P(150) Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
CA3106F32-1PB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
PT08E-10-98S(470) Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
CTVS07RF-13-8PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 8C 8#20 PIN J/N RECP
CTNC174 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) TNC Connector Plug, Male Pin Crimp
AIT6E28-13SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 26C 26#16 SKT PLUG
TA5MSH Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
KPT00A14-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
3-1734839-2 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 32 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle