Location : Home > K > KPSE02A20-41SX
KPSE02A20-41SX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06PG14S-2PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
CA00PG14S-5PB01-44 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
CA06EW14S-7PWB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CA3108ER36A46S Connectors, Interconnects Circular Connectors 27 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
HR25-9TJ-12S Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Jack, Female Sockets Solder Gold
MS3459W36-3SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
MS3459KT18-9P Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CN0966A18A08P7-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
3341-2 39836 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3341-2 3M 157150 2016+ CONN JACKSOCKET M2.5/M2 0.41 Unitronix Electronics Limited
3341-2 IC 36380 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
DCDM-21S6E5-18.0S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors MIC 21 S 18" RBW JACKS
5-1634513-3 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC LP PCB SKT 75OHM 28.0 BULK
97-3102A22-9P Connectors, Interconnects Circular Connectors SEE ASSEMBLY
61082-083609LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
P08-080PLTC-B-G Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
ACC02A32-17R-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 4C 4#4 SKT PLUG RADSOK
T3P16FC3LY Connectors, Interconnects Contacts - Multi Purpose Socket Contact Gold Crimp 16 AWG Machined
3-1734742-6 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 36 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount