Location : Home > S > SA401A472KAR
SA401A472KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA401A472KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA401A472KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10 C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA401A472KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA401A472KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA401A472KAR CAP CER 4700PF 100V 10 AXIAL 1549900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited