Location : Home > 0 > 08051C182K4Z2A
08051C182K4Z2A
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 08051C182K4Z2A distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
08051C182K4Z2A AVX SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
08051C182K4Z2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
08051C182K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100v 1800pF 10 FLEXITERM 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
08051C182K4Z2A CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0805 1429700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
08051C182K4Z2A CAP CER 1800PF 100V 10 X7R 0805 802700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
08051C182K4Z2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100v 1800pF 10 FLEXITERM 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com