Location : Home > S > SA302C223KARC
SA302C223KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA302C223KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA302C223KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 0.022uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA302C223KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA302C223KARC CAP CER 0.022UF 200V 10 AXIAL 808700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA302C223KARC CAP CER 0.022UF 200V 10 AXIAL 703500 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA302C223KARC CAP CER 0.022UF 200V 10 AXIAL 1333700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com