Location : Home > L > LGU2G121MELA
LGU2G121MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2G121MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2G121MELA DIP-2 60260 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
LGU2G121MELA DIP-2 60260 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LGU2G121MELA RoHS Compliant 37554 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU2G121MELA standard package with RoHS 47010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGU2G121MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 120uF 25x25 20 10L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2G121MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NKA202C7R10C Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 2k Bead
NKA202C7R10C Amphenol Advanced Sensors 40224 NEW RoHS THERMISTOR FindCores Electronics Inc.
NKA202C7R10C Amphenol Advanced Sensors 62605 1516+ THERMISTOR AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B57820M931J Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 930
B57820M931J IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PX2AN2XX010BACHX Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 145.04 PSI (1000 kPa) Absolute Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
PX2AN2XX010BACHX IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PX2AN2XX010BACHX NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AML51-G10GR Switches Accessories - Caps BUTTON FOR SWES AND INDICATORS
RPI-128 Sensors, Transducers Optical Sensors - Photointerrupters - Slot Type - Transistor Output Optical Sensor 0.047" (1.2mm) Transistor Module, PC Pins, Slot Type