Location : Home > S > SA301E224MAR
SA301E224MAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA301E224MAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301E224MAR CAP CER 0.22UF 100V 20 AXIAL 1208600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA301E224MAR CAP CER 0.22UF 100V 20 AXIAL 486400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA301E224MAR CAP CER 0.22UF 100V 20 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA301E224MAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.22uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA301E224MAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.22uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd