Location : Home > C > C1812C334J1RACTU
C1812C334J1RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1812C334J1RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1812C334J1RACTU SMD 78450 KEMET 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
C1812C334J1RACTU CAP CER 0.33UF 100V 5 X7R 1812 1209600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C1812C334J1RACTU CAP CER 0.33UF 100V 5 X7R 1812 487400 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1812C334J1RACTU CAP CER 0.33UF 100V 5 X7R 1812 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C1812C334J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.33uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1812C334J1RACTU RoHS 181040 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
C1812C334J1RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.33uF X7R 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com