Location : Home > S > SA301E104MAR
SA301E104MAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA301E104MAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301E104MAR CAP CER 0.1UF 100V 20 AXIAL 1002500 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA301E104MAR CAP CER 0.1UF 100V 20 AXIAL 897300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA301E104MAR CAP CER 0.1UF 100V 20 AXIAL 1540500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA301E104MAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com