Location : Home > C > C0603C181G5GALTU
C0603C181G5GALTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0603C181G5GALTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0603C181G5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 180pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0603C181G5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 180pF C0G 2 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C0603C181G5GALTU CAP CER 180PF 50V 2 NP0 0603 1536000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
C0603C181G5GALTU 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
C0603C181G5GALTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 180pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com