Location : Home > G > GRM3196P1H511JZ01D
GRM3196P1H511JZ01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM3196P1H511JZ01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM3196P1H511JZ01D CAP CER 510PF 50V 5 P2H 1206 1545900 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
GRM3196P1H511JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 510pF 50Volts P2H 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
GRM3196P1H511JZ01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 510pF 50Volts P2H 5 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
GRM3196P1H511JZ01D CAP CER 510PF 50V 5 P2H 1206 889900 MURATA 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GRM3196P1H511JZ01D CAP CER 510PF 50V 5 P2H 1206 794700 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
110532 Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories MAIN FILTER - CHEMICAL ONLY
110532 Harting 297730 2016+ MODULE FEMALE 25POS CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com