Location : Home > S > SA205E224ZAC
SA205E224ZAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA205E224ZAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205E224ZAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205E224ZAC CAP CER 0.22UF 50V AXIAL 910200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA205E224ZAC CAP CER 0.22UF 50V AXIAL 1429200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA205E224ZAC CAP CER 0.22UF 50V AXIAL 1429200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA205E224ZAC CAP CER 0.22UF 50V AXIAL 910200 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.