Location : Home > S > SA205E224MARC
SA205E224MARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA205E224MARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205E224MARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA205E224MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205E224MARC CAP CER 0.22UF 50V 20 AXIAL 910300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA205E224MARC CAP CER 0.22UF 50V 20 AXIAL 1429300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA205E224MARC CAP CER 0.22UF 50V 20 AXIAL 1429300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA205E224MARC CAP CER 0.22UF 50V 20 AXIAL 910300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.