Location : Home > S > SA105C104MAA
SA105C104MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C104MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C104MAA CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 702400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA105C104MAA CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 1332600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA105C104MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com