Location : Home > S > SA102C221JAR
SA102C221JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C221JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C221JAR CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 790900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C221JAR CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 900900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C221JAR CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C221JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com