Location : Home > S > SA102C221JAA
SA102C221JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C221JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C221JAA CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 791000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C221JAA CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 901000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C221JAA CAP CER 220PF 200V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C221JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102C221JAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E52-CA1DY W1/4 2M IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E52-CA1DY W1/4 2M NEW 88470 2016+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
E52-CA1DY W1/4 2M NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ER-X048 Static Control, ESD, Clean Room Products Ionizer Equipment IONIZER CHASSIS MOUNT 24V
ER-X048 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ER-X048 Panasonic 39964 NEW RoHS SENSOR HEAD AREA IONIZER 480MM FindCores Electronics Inc.
ER-X048 Panasonic 47690 1525+ SENSOR HEAD AREA IONIZER 480MM Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ER-X048 Panasonic 57619 1516+ SENSOR HEAD AREA IONIZER 480MM Unitronix Electronics Limited