Location : Home > S > SA102A200KAA
SA102A200KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A200KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A200KAA standard package with RoHS 46230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA102A200KAA CAP CER 20PF 200V 10 AXIAL 1547700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A200KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 20pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com