Location : Home > S > SA101C222KARC
SA101C222KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C222KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C222KARC CAP CER 2200PF 100V 10 AXIAL 1547800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C222KARC CAP CER 2200PF 100V 10 AXIAL 891800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C222KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101C222KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C222KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C222KARC CAP CER 2200PF 100V 10 AXIAL 796600 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA101C222KARC CAP CER 2200PF 100V 10 AXIAL 901800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA101C222KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd