Location : Home > S > SA102A150JARC
SA102A150JARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A150JARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A150JARC CAP CER 15PF 200V 5 AXIAL 1429000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A150JARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A150JARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 15pF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A150JARC CAP CER 15PF 200V 5 AXIAL 802000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102A150JARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 15pF 5 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com