Location : Home > S > SA102A121GAR
SA102A121GAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A121GAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A121GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 120pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A121GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 120pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA102A121GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 120pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA102A121GAR CAP CER 120PF 200V 2 AXIAL 1300400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA102A121GAR CAP CER 120PF 200V 2 AXIAL 578200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA102A121GAR CAP CER 120PF 200V 2 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MG-5-A-MD-R Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 5 PSI (34.47 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
MG-5-A-MD-R 876655 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
MG-5-A-MD-R SSI 48070 1525+ SENSOR DIGITAL GAUGE 5PSI LCD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MG-5-A-MD-R SSI Technologies Inc 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
MG-5-A-MD-R SSI Technologies Inc 800,000 15+ SENSOR DIGITAL GAUGE 5PSI LCD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com