Location : Home > S > SA102A101GAR
SA102A101GAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A101GAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A101GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 100pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A101GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 100pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA102A101GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 100pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA102A101GAR CAP CER 100PF 200V 2 AXIAL 1300500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA102A101GAR CAP CER 100PF 200V 2 AXIAL 578300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA102A101GAR CAP CER 100PF 200V 2 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited