Location : Home > S > SA051C102KAC
SA051C102KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA051C102KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051C102KAC CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 687500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA051C102KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.